„Život je zmena“ – ide sa na Hatfu

V histórii letných stretnutí gréckokatolíckej mládeže sa tieto slová už niekoľkokrát stali skutočnosťou. Tohto roku čaká Camp eparchie znovu jedna zmena, ktorá, veríme, ponúkne oživenie. Tou zmenou je nové miesto, ktoré ponúkne domov letným stretnutiam gréckokatolíckej mládeže Košickej eparchie. A ním je Cirkevná škola v prírode sv. Lukáša na Hatfe v obci Viničky.2379_v

Modlitbová reťaz

Camp 2016 závisí aj od TEBA. Zapoj sa do 40 dňovej modlitbovej reťaze a zvolávaj Božie požehnanie na ľudí , miesto a čas letného stretnutia mládeže Košickej eparchie. Nech každý, kto na Camp 2016 príde, zažíval Božiu blízkosť a Jeho milosť.

Chcem sa zapojiť do modlitbovej reťaze

Stačí kliknúť nižšie a v tabuľke si vybrať deň, v ktorom vo svojich modlitbách budeš myslieť na Camp a prosiť Boha o požehnanie.

modlitbová reťaz
Ako sa dostanem na Hatfu

Je to úplne jednoduché!

Môžeš prísť autom, pričom v obci Viničky (okres Trebišov) Ťa informačná tabuľa nasmeruje, kam treba odbočiť, aby si sa na Hatfu dostal.

Ak sa vyberieš autobusovým, či vlakovým spojením, vystúp v Strede nad Bodrogom, alebo v obci Viničky a na Hatfu Ťa dopraví kyvadlová doprava. Len nám, prosím, v prihlasovacom formulári daj o tom vedieť.

Hor sa na Camp … alebo ako sa prihlásiť

Ak rovnako ako my sa Camp-u nevieš dočkať, tu je spôsob, ako sa naň môžeš prihlásiť:

  1. Vyber si svoj turnus (pozri nižšie) a klikni naň
  2. Po otvorení stránky turnusu, otvor prihlasovací formulár, ktorý dôsledne vyplň (pre neplnoletých odporúčame vypĺňať spolu s rodičmi)
  3. Ak nemáš 18, stiahni si Info o dieťati a Súhlas so spracovaním osobných údajov (jeden dokument), ktoré nech Tvoji rodičia vyplnia a podpíšu. V deň nástupu odovzdaj obe tlačivá pri registrácii.
  4. Poplatok za Camp zanes svojmu kňazovi, ktorý ho v Tvojom mene vyplatí.
  5. Po obdržaní prihlasovacieho formulára a poplatku Ťa o prihlásení budeme informovať mailom.
  6. Stiahni si taktiež Potvrdenie o zdravotnom stave, ktoré Ti potvrdí lekár a Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti (jeden dokument). V deň nástupu odovzdaj obe tlačivá pri registrácii
  7. Zbaľ si všetky potrebné veci a včas príď na Hatfu, aby sme nezačali bez Teba.
  8. Pri registrácii odovzdaj potrebné dokumenty (Info o dieťati, Súhlas so spracovaním osobných údajov, Potvrdenie od lekára o zdravotnom stave, Vyhlásenie o bezinfekčnosti dieťaťa)
  9. Uži si Camp eparchie 2016

 

vyber si svoj turnus