E-SHOP Aetós

E-SHOP Aetós” class=”rev-slidebg” data-no-retina> E-SHOP Aetós” class=”rev-slidebg” data-no-retina> E-SHOP Aetós” class=”rev-slidebg” data-no-retina> E-SHOP Aetós” class=”rev-slidebg” data-no-retina> SlideE-SHOP Aetós” class=”rev-slidebg” data-no-retina>

PRODUKTY S PRÍBEHOM

 

Aetós je spoločenstvo združujúce ľudí, ktorým záleží na mladom človeku vidiac v ňom veľký potenciál. Svojou činnosťou sa usilujeme poskytnúť mladým ľuďom priestor na rozvoj všetkých oblastí ľudského života, pričom dôraz kladieme na duchovný rozmer. Jeden zo spôsobov, ako napĺňať naše poslanie, sme našli v starom prísloví „šaty robia človeka“. A tak sme začali vyrábať oblečenie a rôzne doplnky, ktoré sa nielen dobre nosia, majú štýl, ale vyjadrujú aj isté posolstvo. Inak povedané: naše oblečenie nemôžete nosiť len tak. Musíte vedieť, prečo si ho obliekate. K oblečeniu sa postupne pridávajú aj ďalšie produkty, ktoré  chcú nielen potešiť, ale aj odovzdať príbeh.

TVORENÉ MLADÝMI S LÁSKOU A MODLITBOU ZA VÁS

Na všetkých produktoch nájdete stopy našich mladých. Či už je to nápad, vytvorenie grafiky, prevedenie, zabalenie, poslanie… za všetkým sú naši mladí, ktorí to robia nielen s láskou, ale aj s modlitbou za vás!

ZÁLEŽÍ NÁM NA KVALITE PRODUKTOV

Naše produkty nesú príbeh. A my chceme, aby ho mohlo spoznať, čo najviac ľudí. Preto sa usilujeme, aby naše produkty boli kvalitné a tým odrážali hĺbku posolstva, ktoré nesú. 

KÚPOU PODPORUJETE AKTIVITY PRE MLADÝCH

Nejde nám o biznis. Naše produkty vyrábame a ponúkame, aby sme získali prostriedky na kvalitnejšiu prácu s mladými. Lebo o nich nám ide. 

KOLEKCIA VSTAŇ

V roku 2020 pozval pápež František mladých na celom svete uvažovať na slovami Písma “Mládenec, hovorím Ti, vstaň!” (Lk 7, 41) a aplikovať ich do svojho života. V rámci tohto roka vznikla aj grafika VSTAŇ.  Ono to nie je iba slovo hovoriace, že máš zmeniť polohu, nie je iba sloveso rozkazovacieho spôsobu, nie je iba slogan či prázdne heslo … je to NIEČO VIAC! JE TO REVOLÚCIA SRDCA!!! JE TO VÝZVA OPUSTIŤ POHODLIE A ŽIŤ NOVÝ ŽIVOT!!! JE to TO SLOVO, KTORÉ  ŤA OŽIVUJE, PROVOKUJE PREKROČIŤ VLASTNÉ HRANICE, ŽIŤ A BYŤ TU PRE DRUHÝCH!!!

Grafiku nájdeš ako potlač, či výšivku na tričkách, mikinách, uterákoch, taškách, odznakoch…

 

ČOKOLÁDOVÉ DRAŽÉ

“NEBO CHUTÍ”

Tešíte sa na nebo? A čo tak ho ochutnať už tu na zemi?! Trocha v čokoláde, ktorá je tiež dielom a odrazom Toho, ktorý napĺňa nebo, ale oveľa viac vo vzťahu s Ním. A ten môžeš budovať cez Božie Slovo, ktoré hovorí o tom ako Boha a teda i nebo chutí. Čokoládovými dražé nechceme hovoriť, že nebo chutí ako čokoláda, ale skôr pozvať Ťa neustále objavovať chuť Boha skrze Cirkev, v ktorej môžeš najlepšie napĺňaž slová žalmistu “Skúste a presvedčte sa, aký dobrý je Pán” 

 

ODZNAKY

Môžeš ich mať na bunde, taške, ruksaku, … všade sa hodia. A nielen to. Ich nosením, Ty sám nosíš ich príbeh, či posolstvo a navonok vyjadruješ niečo, s čím sa vo svojom vnútri stotožňuješ. Preto sú odznaky nielen dobrým doplnkom Tvojho out-fitu, ale aj vyjadrením Tvojho JA. Preto veríme, že Ťa poteší naša ponuka odznakov VSTAŇ a #ŽIJEMSBOŽÍM SLOVOM a stanú sa odrazom túžby, ktorú nosíš v sebe. 

 

VYBER SI Z NAŠEJ PONUKY

 

Ak chceš mať niektorý z našich kúskov doma, alebo si pozrieť detailnejšie všetky naše produkty, klikni na tlačidlo “MÁM ZÁUJEM” a spokojne si niečo vyber. Mi Ti to potom pekne zabalíme a pošleme.

Komentáre sú uzavreté.