Týždeň Cirkvi pre mládež Košickej eparchie

Milí mladí priatelia, 

nasledujúci týždeň je v Cirkvi špeciálne venovaný vám, mladým. Dokonca dostal aj podľa toho názov – Týždeň Cirkvi pre mladých.


Počas neho vás chceme pozvať (kvôli aktuálnym opatreniam “iba”) k online stretnutiam. Viem, že online stretnutí už máte kvôli škole dosť. Ale toto bude iné, bude to naše!!

Každý deň nasledujúceho týždňa chceme o 18:00 pozvať k modlitbe a stretku cez ZOOM (cca 1 hodina) mladých jedného protopresbyterátu. A to nasledovne:

PONDELOK – SOBRANECKÝ protopresbyterát

STREDA – MICHALOVSKÝ protopresbyterát

ŠTVRTOK – TREBIŠOVSKÝ protopresbyterát

PIATOK – SEČOVSKÝ protopresbyterát

SOBOTA – SPIŠSKONOVOVESKÝ protopresbyterát

NEDEĽA – KOŠICKÝ protopresbyterát


Modlitbu (Moleben k ikone Presv. Bohorodičky v Klokočove) a aj stretko budú viesť kňaz a animátor daného protopresbyterátu a zameriame sa na tému “Zodpovední za druhých”.  Za druhých sa budeme modliť, pre druhých budeme súťažiť a kvôli druhým budeme aj hľadať možnosti pomoci. Teda máte sa na čo tešiť!!!


Aby sme Ti mohli poslať ďalšie info a aj prihlasovacie údaje na ZOOM, vyplň, prosím, elektronický formulár, ktorý nájdeš TU !!!


Na FB stránke Rady pre mládež nájdeš aj udalosť k Týždňu Cirkvi, kde budeme taktiež aktualizovať informácie. Takže spokojne to lajkni a daj, že sa zúčastníš. Na udalosť ťa hodí, ak klikneš SEM


V utorok 17. novembra bude špeciálny deň. V ten deň totiž vytvoríme modlitbovú reťaz so všetkými mládežníckymi centrami na Slovensku a budeme sa modliť za našu krajinu. Postupne od 16:00 do 22:00 si budeme odovzdývať modlitbovú štafetu. V našom Centre pre mládež Košickej eparchie sv. Jána Teológa sa budeme od 17:30 modliť Akatist k ikone a pred ikonou  Presvätej Bohorodičky v Klokočove. Modlitbu budeme vysielať online na našej FB stránke. Pripojte sa k nám lebo je ČAS POHNÚŤ ČASOM(takto znie aj názov tejto modlitbovej kampane)
Tešíme sa na každého jedného z vás a veríme, že aj tento čas bude znova o našom zblížení a spoločnom kráčaní k Bohu. 

Komentáre sú uzavreté.