Obchod

Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov

 • Múdrosť na cestu

  7,00 

  Rozhovory s duchovnými otcami kresťanského Východu

 • Liturgické víno BENEDETTO

  7,00 

  Podľa kán. 924, § 3 KPP víno spĺňa všetky podmienky predpisané na slávenie svätej omše.

  Krajina pôvodu: Tarragona, Španielsko

  Percentá: 60% Grenache, 40% Macabeo
  Alkohol stup.: 15%
  Celková kyslosť: 3,8 g/l
  Zbytkový cukor: 112,5 g/l

   

  „Nechceme len poskytnúť liturgickú čistotu, ale jemnú kvalitu nášho vynikajúceho oltárného vína.“

 • Mikuláš ide k nám

  16,90 

  Spojiť rodiny pri spoločnom trávení času, zábave, či spoznávaní života svätého Mikuláša je hlavným cieľom novej spoločenskej hry z dielne Košickej eparchie. Hra môže poslúžiť ako hodnotný vianočný dar. Predovšetkým však chce povzbudiť k nasledovaniu životných postojov a hodnôt, ktorým svätý Mikuláš zasvätil celý svoj život. A aj preto je vekové ohraničenie jej hráčov neobmedzené.

 • Ruženec drevo – šnúrka

  1,30 
 • Odznak – Požehnaj Pane

  5,00 

  Vojna na Ukrajine zaskočila každého z nás. Táto situácia nas všetkých zasiahla a nenechala nás chladnými. Množstvo ľudí sa vzomklo a pomáhajú ako dobrovoľníci alebo poskytujú iným spôsobom svoju pomoc. Nie každý však dokáže pomôcť ako dobrovoľník. Svoju pomoc môžte poskytnúť aj finančným príspevkom. Ponúkame Vám preto odznak, kúpou ktorého podporíte všetky aktivity, ktoré Centrum…

 • Virtualny produkt – Nádej pre Ukrajinu

  2,00 

  Ak chcete pomôcť finančným príspevkom, pripravili sme pre Vás virtuálny produkt. Jeho kúpou podporíte Centrum pre mládež Košickej eparchie sv. Jána Teológa v Dvoriankach, ktoré svoje brány otvorilo utečencom, o ktorých sa obetavo a s láskou staráme. V našom centre už našlo útočisko viac ako 80 ľudí, ktorí utekajú pred vojnou. Nech Vás Pán požehná.

 • 📣AKCIA📣 Liturgické víno Dvanásť apoštolov 5 l

  30,00 

  Likerózne zlaté sladké liturgické víno

  farba: zlato-oranžová

  5l

 • EVANJELIUM PODĽA MATÚŠA – William A. Anderson, DMin, PhD.

  9,40 

  Evanjelista Matúš píše pre židokresťanov a učí nás, že Kristus naplnil prisľúbenia Starého zákona. Dedičstvo Mesiáša patrí ľudu Izraela, aj keď mnohí Židia nespoznali Ježiša, čo bolo príčinou toho, že pohania sa stali väčšinovou časťou tých, ktorí sa obrátili na kresťanstvo. Matúšovo evanjelium cituje Starý zákon, ktorý hovorí o Božom kráľovstve, prísľube večného života a o Ježišovom učení o dvojitom prikázaní lásky k Bohu a blížnemu. 

 • ÚVOD DO BIBLIE – William A. Anderson, DMin, PhD.

  7,20 

  Čítanie Biblie nás môže desiť. Je to zložitá kniha a mnohí ju aj v dobrej vôli začnú čítať, no potom úplne zmätení prestanú. Je preto dobré mať sprievodcu a jedným z nich je aj Katolícka biblická škola Liguori. Vo svojich knihách poukazuje na posolstvá a témy, osobnosti a udalosti. Na ceste s nami uvidíte, ako sa písali rôzne knihy Biblie, keď bolo treba reagovať na nové situácie. Cieľom čítania Biblie je prehĺbenie vzťahu s Bohom, preto môže byť jej štúdium celoživotným projektom, ktorý vždy obohacuje tých, ktorí túžia byť verní Božiemu slovu. Keď ju prečítajú, pochopia a nechajú sa ňou obohatiť, môžu začať odznova. Pri každej dobrodružnej ceste k detailnejšiemu chápaniu Božieho slova stále možno objavovať niečo nové.

 • ČO JE LÁSKA? – o. Ivan Molčányi

  1,00 

  Na jeden hlt. Táto malá knižočka je jednoduchým voľným rozprávaním o láske a o skúsenostiach s prípravou snúbencov na manželstvo. Autor ľahkým, až zábavným spôsobom vedie čitateľa k zamysleniu nad správnym budovaním vzťahov.

 • STÁNOK STRETNUTIA – František Blachnický

  1,90 

  Útla brožúrka z pera otca Františka Blachnického zo série Školy modlitby. Brožúrku tvoria 4 prednášky o osobnej modlitbe. Osobná modlitba tvorí základ kresťanského života. V nej sa vyjadruje osobný vzťah človeka k Bohu a zároveň sa v nej realizuje jeho viera ako odpoveď na slovo Božej lásky adresované nám v Ježišovi Kristovi.Parafrázujúc slová o. Blachnického v úvode prednášky na tému osobnej modlitby môžeme povedať, že, kto sa skrze takúto modlitbu nesnaží každý deň otvárať pre Boha, ten nepochopil podstatu kresťanstva.

 • Voľba a rozlišovanie Božej vôle. Cesta k plnosti života – Pawel Drobot CSsR

  9,50 

  V honbe za vysnívaným šťastím mnohí ľudia žijú tak, akoby Boha nebolo. Ukazuje sa však, že ak Ho odstránime z horizontu svojho života, je ťažké nájsť si v spoločnosti a vo svete svoje správne miesto.
  Čo to znamená žiť v Božej vôli, to nám ukazuje Ježiš Kristus. Zjavuje tvár Boha Otca a Jeho lásku k nám. Iba ak sa otvoríme na skúsenosť Božej lásky, len vtedy môžeme uskutočniť slobodné voľby a robiť rozhodnutia, ktoré nás povedú k plnosti života.

  V srdci každého človeka je vpísaná túžba po Bohu. Ak nájdeme Boha, budeme schopní nájsť zmysel nášho života.