|

CAMP EPARCHIE

CAMP SEZÓNA ZAČÍNA!

DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS

TURNUSY

1. TURNUS (9 až 11 roční)
5. – 9. august 2024

Tento turnus je otvorený pre deti, ktoré v tomto kalendárnom roku dosiahli 9. rok svojho života a zároveň absolvovali 1. svätú spoveď a slávnostné sv. prijímanie. Horná veková hranica turnusu je zavŕšenie 11. roku života.

POČET VOĽNÝCH MIEST

2. TURNUS (12 až 14 roční)
12. – 16. august 2024

Ako hovorí názov, turnus je určený pre tých, ktorí v tomto kalendárnom roku dosiahli 12. rok svojho života až po tých, ktorí v ňom ukončili 14. rok života. Mladším a ani starším na turnus neodporúčame ísť. Mladší nemusia mnohým katechézam rozumieť a straší sa môžu nudiť.

POČET VOĽNÝCH MIEST

3. TURNUS (stredoškoláci)
19. – 23. august 2024


Na turnus „stredoškoláci“ sa môžu prihlásiť mladí, ktorí tento školský rok ukončili 9. ročník ZŠ až po tých, ktorí v tomto školskom roku zavŕšili stredoškolské vzdelanie (maturitou, odbornou skúškou, alebo iným spôsobom).

POČET VOĽNÝCH MIEST

4. TURNUS
(vysokoškoláci a ne/pracujúci)
28.8 – 1. september 2024

Tento turnus sa zameriava na tých mladých, ktorí už skončili strednú školu a zároveň dovŕšili 18 rokov. Radi tu privítame vysokoškolákov, pracujúcich i tých, ktorí si prácu zatiaľ hľadajú. Ak si tohto roku maturoval a stredoškolákom sa už necítiš, tak si taktiež vítaný/á.

POČET VOĽNÝCH MIEST

MIESTO KONANIA

Už niekoľko rokov ponúka svoje priestory pre organizovanie CAMPu Eparchie Cirkevná škola v prírode sv. Lukáša pri obci Viničky neďaleko Stredy nad Bodrogom.  Areál sa nachádza mimo obce a v obklopení lesa ponúka skvelý priestor na oddych i načerpanie. Účastníci Campu Eparchie sú tu ubytovaní v drevených chatkách so spoločným sociálnym zariadením s viacposteľovými izbami. 

CENA

Napriek snahe ponúkať CAMP EPARCHIE za priateľné ceny pre viacpočetné rodiny, či rodiny s nižším finančným príjmom sa situácia zdražovania cien energií a potravín dotýka aj nás. Vďaka zbierke Košickej eparchie na potreby pastorácie mládeže a mnohým darcom však cena CAMPU EPARCHIE môže byť ešte stále priaznivá v porovnaní s inými podujatiami pre mladých.

Cena jednotlivých turnusov je

110 EUR

SÚRODENCI

Každý súrodenec, ktorý sa prihlási na ktorýkoľvek
turnus Campu eparchie zaplatí 90 EUR.

POTREBUJEME VAŠU POMOC

Jedným z hlavných atribútov CAMPU Eparchie je priateľná cena pre viacpočetné rodiny, či rodiny s nižším finančným príjmom. Aby sa nám to podarilo zrealizovať, potrebujeme tohto roku získať približne 15 000 eur na celý projekt CAMP Eparchie. Touto sumou doplácame potrebnú čiastku k účastníckemu poplatku, či z nej nakupujeme potrebný materiál.

Finančne nás môžete podporiť priamo na číslo účtu Centra pre mládež Košickej eparchie: IBAN SK97 0200 0000 0042 0173 9053 s variabilným číslom 2024 resp. cez mobilnú aplikáciu vašej banky naskenovať tento QR kód.
Váš finančný dar nám môžete poukázať aj prostredníctvom kampane CAMP Eparchie 2024 cez portál DARUJME.SK!

PRIHLÁSENIE

PRIHLÁSIŤ SA NA CAMP EPARCHIE JE MOŽNÉ IBA PROSTREDNÍCTVOM SVOJHO KŇAZA

1. KROK: CHOĎ ZA KŇAZOM

Navštív svojho kňaza a oznám mu skvelú správu, že ideš na CAMP EPARCHIE. Zároveň mu prines vyplnený prihlasovací formulár a účastnícky poplatok.

2. KROK: SLEDUJ MAILY

 Po zaregistrovaní kňazom ti bude na  kontaktný mail doručené potvrdenie o prihlásení. Zároveň Ti naň budeme posielať aj bližšie info k danému turnusu.

3. KROK: STIAHNI DOKUMENTY

Stiahni si dokumenty SÚHLASY (obsahuje Súhlas o spracovaní osobných údajov, Súhlas so zverejnením fotografií, Doplňujúce informácie o účastníkovi, Dôležité upozornenia) a POTVRDENIE O ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI (obsahuje Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti, ktoré vypĺňa lekár a Vyhlásenie o bezinfekčnosti)

4. KROK: VYPLŇ DOKUMENTY

 Všetky dokumenty je potrebné vyplniť a podpísané doniesť a odovzdať pri registrácii v deň nástupu na CAMP eparchie. Taktiež je nutné doniesť kartičku poistenca, resp. jej kópiu. Bez daných tlačív nie je možné na nastúpiť. Neplnoletým podpisujú dokumenty zákonní zástupcovia.

UPLATNENIE SI REKREAČNÉHO PRÍSPEVKU

Pre účely uplatnenia príspevku na rekreáciu u zamestnávateľa je potrebné splniť tieto podmienky:

Príspevok na detský tábor (denný alebo pobytový) je možné od zamestnávateľa získať len na dieťa navštevujúce základnú školu alebo niektorý z prvých štyroch ročníkov gymnázia s osemročným vzdelávacím programom (Zákonník práce, § 152a ods. 4 písm. d)). Príspevok na detský tábor je tak možné získať pre deti vo veku približne do 15 rokov (v závislosti od toho, ako im „vychádzajú roky“).
Za tábor je nutné zaplatiť z vlastného účtu, alebo účtu manžela/manželky na účet Aetós: SK21 0200 0000 0032 9337 3057 najneskôr 5 dní pred začiatkom tábora, do poznámky uviesť meno dieťaťa a turnus.
Najneskôr piatok pred začiatkom tábora je treba vyplniť formulár s údajmi pre účely vystavenia faktúry.
Faktúru za tábor vystavíme po 26.8., zašleme na mail a v prípade potreby aj poštou.

Similar Posts

One Comment

  1. Dobry den,
    Ak si chcem uplatnit rekreac.prispevok mam zaplatit teda poplatok na ucet, rozumiem spravne? Knazovi netreba doniest doklad o zaplateni vypis z uctu alebo nieco take?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *