PUTOVNÁ DUCHOVNÁ OBNOVA S VLADYKOM CYRILOM

Milí priatelia, kráčajúc jeden pri druhom týmto časom pôstu, sme sa opäť rozhodli pozvať Vás „zladiť krok“ a zjednotiť na určitý čas naše osobné putovania.  Chceme Vás aj takto pozvať k vyvrcholeniu pôstneho kráčania, a to na Putovnú duchovnú obnovu s vladykom Cyrilom.

22. – 24. marec 2024

Trojdňovým putovaním z Ruskova (Košice-okolie) do katedrály Narodenia Presvätej Bohorodičky v Košiciach, chceme kráčať s Ježišom a jeho učeníkmi v biblickom príbehu do Jeruzalema so zelenými ratolesťami na Kvetnú nedeľu, s podtémou Cesta učeníka: Boj o čnosti.

TOTO BY SI SI NEMAL NECHAŤ ÚJSŤ

🚩Duchovná obnova je smerovaná mladým od 16 rokovdo 35 rokov Duchovným sprievodcom, ktorý povedie túto púť, bude vladyka Cyril.

🚩Priebeh púte: Ruskov – Blažice – Bohdanovce (nocľah v piatok) – Koscelek – sídlisko Nad jazerom (nocľah v sobotu) – katedrála Narodenia Presvätej Bohorodičky v Košiciach – meria 35 km Začiatok púte bude dvojaký:    

🚩OFICIÁLNY ZAČIATOK: v piatok (22.3.) o 16:50 v Ruskove

DOBROVOĽNÝ ZAČIATOK: v piatok (22.3.) o 10:45 v Košiciach (železničná stanica) alebo o 11:45 v Kalši – trasa navyše Kalša-Ruskov(15,6 km)

🚩Záver púte bude slávenie Kvetnej nedele (23.3.) v katedrále Narodenia Presvätej Bohorodičky v Košiciach sv. liturgiou o 10.30, po ktorej bude pre pútnikov pripravený obed (do 13:30)

🚩Ubytovanie bude putovné na zemi (spacák + karimatka)

🚩Prihláseným zašleme 18. marca email s podrobnejšími organizačnými pokynmi

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *