PUTOVNÁ DUCHOVNÁ OBNOVA S VLADYKOM CYRILOM

Milí priatelia, kráčajúc jeden pri druhom týmto časom pôstu, sme sa opäť rozhodli pozvať Vás „zladiť krok“ a zjednotiť na určitý čas naše osobné putovania.  Chceme Vás aj takto pozvať k vyvrcholeniu pôstneho kráčania, a to na Putovnú duchovnú obnovu s vladykom Cyrilom.

30. marec – 2. apríl

Trojdňovým putovaním z Kysaku do Katedrály Narodenia Presvätej Bohorodičky v Košiciach,  chceme my mladí, s našim vladykom Cyrilom, kráčať ako Ježiš so svojimi učeníkmi v biblickom príbehu do Betánie za Lazárom, pokračujúc na oslíkovi do Jeruzalema so zelenými ratolesťami.

TOTO BY SI SI NEMAL NECHAŤ ÚJSŤ

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

🚩Určite tam nemôžeš chýbať práve TY 

 🚩Hlavne to nebude až také náročne, ako sa zdá … trasu sme pripravili tak, aby to zvládol každý
🚩Táto púť je pre mladým od 17 rokovdo 35 rokov

🚩Cena za celý víkend je 23€ (nocľah a strava) Duchovným sprievodcom, ktorý povedie túto púť, bude náš vladyka Cyril.

🚩Priebeh púte:  Kysak – Obišovce – Malá Vieska – Družstevná pri Hornáde – Kostolianska ulica – Družstevná pri Hornáde – Katedrála Narodenia Presvätej Bohorodičky v Košiciach (42 km)

🚩 Začiatok púte bude vpiatok (31.3.) zo železničnej stanice v Kysaku o 10.00 hod.

 📍pre tých, ktorí nebudú môcť vyraziť v piatok o 10.00 hod. z Kysaku, pridávame možnosť pripojiť sa k púti v piatok podvečer v Obišovciach.

🚩Záver púte bude slávenie Kvetnej nedele (2.4.) v Katedrále Narodenia Presvätej Bohorodičky v Košiciach sv. liturgiou o 10.30, po ktorej bude pre pútnikov pripravený obed

🚩Ubytovanie bude putovné na zemi (spacák + karimatka)

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *